2L – Statystyki – jesień 2018





# Imię i nazwisko Gole
1Jakub Niemienionek (FC Nurki)15
2Jakub Trzepizur (Złodziejówka)12
3Kamil Raszewski (FC Nurki)11
4Łukasz Miłek (FC Detox)11
5Grzegorz Jakubowski (Obojętnie)10
6Łukasz Dyczkowski (KP Ogrodomania)9
7Wojciech Miecznikowski (Obojętnie)9
8Benjamin Wiórko (NG Engineering)8
9Mateusz Mazurkiewicz (Obojętnie)8
10Jakub Bomba (Clearcode)7
11Paweł Niemienionek (FC Nurki)7
12Wojciech Ruszkiewicz (KP Ogrodomania)7
13Dawid Grygiel (FC Nurki)7
14Karol Bobowski (NG Engineering)7
15Miłosz Czerniak (NG Engineering)7
16Marcin Mucha (Clearcode)6
17Maciej Maciejewski (FC Detox)6
18Kamil Pączko (Złodziejówka)6
19Grzegorz Nowak (Złodziejówka)5
20Kamil Zając (Clearcode)5
21Roman Radziwił (Castorama Korona)5
22Bartosz Olejnik (Castorama Korona)5
23Michał Haniecki (FC Nurki)5
24Mateusz Nowak (Złodziejówka)5
25Łukasz Światłowski (KP Ogrodomania)4
26Łukasz Grzegorzewski (FC Detox)4
27Paweł Szkudlarek (FC Nurki)4
28Adam Gajewski (Obojętnie)4
29Piotr Kołodziej (Złodziejówka)4
30Eryk Gawron (FC Detox)4
31Mateusz Sapeta (NG Engineering)4
32Mateusz Oczkowski (NG Engineering)4
33Marek Bogusławski (Złodziejówka) 4
34Marek Stochalski (Castorama Korona)3
35Sławomir Kozicki (Castorama Korona)3
36Damian Kokociński (KP Ogrodomania)3
37Ireneusz Pijanowski (Eskulap Team)3
38Bartlomiej Gołąbek (FC Detox)3
39Przemysław Drgas (Obojętnie)3
40Maciej Bladowski (Eskulap Team)3
41Dawid Durmaj (NG Engineering)3
42Maciej Leśniewski (Eskulap Team)2
43Tomasz Guzik (Eskulap Team)2
44Piotr Halada (KP Ogrodomania)2
45Jan Tazbir (NG Engineering)2
46Jakub Sandecki (Obojętnie)2
47Tomasz Zieliński (Clearcode)2
48Paweł Michalik (KP Ogrodomania)2
49Piotr Wereszczyński (Castorama Korona)2
50Radosław Grzywniak (NG Engineering)2
51Paweł Tkaczyk (Eskulap Team)1
52Krzysztof Kopacz (Clearcode)1
53Radosław Muczyński (Eskulap Team)1
54Krzysztof Gorczyca (Eskulap Team)1
55Maciej Bielas (FC Detox)1
56Mateusz Gramala (Obojętnie)1
57Patryk Wójciak (Castorama Korona)1
58Krzysztof Kowalski (Castorama Korona)1
59Marcin Para (Castorama Korona)1
60Hubert Tański (FC Detox)1
61Marcin Pasznicki (FC Nurki)1
62Marian Przestalski (KP Ogrodomania)1
63Jacek Borek (NG Engineering)1
64Oliwer Urban (NG Engineering)1
65Aleksander Kaltbach (Obojętnie, gk)1
66Michał Mastalerz (Złodziejówka)1
67Adam Stolarczyk (FC Nurki)1
68Rafał Sulikowski (Obojętnie)1
69Michał Płachecki (bramkarz Clearcode)1
70Piotr Niedźwiedzki (Castorama Korona)1
71Łukasz Nadgrodkiewicz (KP Ogrodomania)1
72Wojciech Gmerek (KP Ogrodomania)1
73Grzegorz Pacuła (KP Ogrodomania)1
74Stanisław Bronkowski (NG Engineering)1
75Wojciech Tokarczyk (Złodziejówka)1
76Jakub Gawryś (Eskulap Team)1
77Tomasz Hanka (NG Engineering)1