Categories Archives: AC Polanka

Elektrotim – AC Polanka

11′ 1-0 Arkadiusz Domaszewicz (z rzutu karnego) 13′ 2-0 Gol samobójczy Maciej Paszko 37′ 3-0 Damian Madej (Piotr Maciejewski) Zawodnik meczu: Adam Stolarczyk (Elektrotim)

Anonymous – AC Polanka

0-1 Patryk Piórkowski (Marcin Mackiewicz) 0-2 Patryk Piórkowski (Dominik Tomczyk) 0-3 Paweł Kupczyk 1-3 Artur Janiak 2-3 Paweł Aftowicz Zawodnik meczu: Patryk Piórkowski (AC Polanka)

Olimpia Sępolno – AC Polanka

dwie minuty kary dla Patryk Piórkowski (AC Polanka) dwie minuty kary dla Jan Mikoś (AC Polanka) do przerwy 0:0 dwie minuty kary dla Marian Przestalski (AC Polanka) dwie minuty kary dla Marcin Tomaszewski (Olimpia Sępolno) 34′ 0-1 Dominik Tomczyk

AC Polanka – Anonymous

2′ 0-1 Damian Kuprianowicz (Adam Palutkiewicz) 3′ 1-1 Paweł Kupczyk (Maciej Paszko) 11′ 1-2 Damian Kuprianowicz (Marcin Przybyła) 31′ dwie minuty kary dla Jana Mikosia 37′ 1-3 Adam Palutkiewicz (Krzysztof Mazurczak) Zawodni

AC Polanka – Huberto Łazy

10′ 0-1 Piotr Wyszumirski (Konrad Hajdamowicz) 12′ 0-2 Konrad Hajdamowicz (Tomasz Siudak) 26′ 0-3 Łukasz Skowroński (Grzegorz Paukszt) 35′ 1-3 Wojciech Tomczyk (z rzutu wolnego) 36′ 2-3 Andrzej Olczak (Wojciech Tomczyk) 39&

Persona DT – AC Polanka

10′ 1-0 Damian Mikołajczyk (Mateusz Piekarski) 12′ 1-1 Gol samobójczy bramkarza Persony 15′ 2-1 Michał Socha 21′ 3-1 Michał Socha (Damian Mikołajczyk) 28′ 3-2 Andrzej Olczak (Dominik Tomczyk) 38′ 4-2 Wojciech Brogo

AC Polanka – The Crazy Gang

05′ 1-0 Patryk Piórkowski (Marcin Mackiewicz) 12′ 2-0 Paweł Kupczyk 24′ 3-0 Dominik Tomczyk (Patryk Piórkowski) 40′ 4-0 Dominik Tomczyk (Marian Przestalski) Zawodnik meczu: Patryk Piórkowski (AC Polanka)

Gumzamet Fidasz – AC Polanka

3′ 1-0 Marcin Wokan (Marcin Karliński) 4′ 2-0 Daniel Wojda 10′ 2-1 Marcin Mackiewicz 11′ 3-1 Adrian Gorzka 16′ 4-1 Daniel Wojda 26′ 5-1 Adrian Gorzka (Wojciech Święcicki) 28′ 6-1 Daniel Wojda (Kamil Gorzka) Zaw